top of page

Angličtina pre maturantov

Angličtina pre maturantov v jazykovej škole na ulici Slovivec 24, v Bratislave, Devínskej Novej Vsi.
Chcete sa seriózne pripraviť na maturitnú skúšku s pomocou jazykových profesionálov? Naše kurzy angličtiny pre maturantov sú tradične zamerané na zvládnutie tých zložiek jazykovej prípravy, na ktoré bežne v školách nie je dostatok času, a ktoré ťažko zvládnete sami. Ponúkame vám to, čo pri zvládaní jazyka potrebujete najviac:

  • Poskytneme vám kvalifikovanú spätnú väzbu na váš bezprostredný výkon.

  • Zrevidujeme vaše súčasné jazykové znalosti a vyjadrovacie schopnosti.

  • Pripravíme vás na možné úskalia, vyplývajúce z povahy maturitnej skúšky.

  • Naučíme vás improvizovať, pružne reagovať v cieľovom jazyku a pri zodpovedaní otázok, ktoré si pri maturitnej skúške vytiahnete, vyťažiť maximum z toho, čo viete na preklenutie toho, čo neviete.

  • Pridáme aj pár praktických rád, ako sa zavďačiť  členom maturitnej komisie.

Pamätajte, že nikdy nie je dosť skoro začať s prípravou a netreba čakať, kým dorazíte do maturitného ročníka. Zvládnutie maturity pri serióznej príprave s nami považujeme za samozrejmosť a chceme vám poskytnúť viac. Skúste sa pozrieť na maturitu z angličitny, ako na výzvu k tomu, aby ste sa venovali štúdiu jazyka, ktorý vám otvorí dvere tam, kam mnohým po zvyšok života ostanú zatvorené. Nielen k ďaľšiemu štúdiu, zaujímavej a dobre ohodnotenej práci ale aj k výnimočným zážitkom a novým priateľom po celom svete.

Skupinový kurz: maximálne 7 účastníkov*
Intenzita výučby: 1 stretnutie týždenne v dĺžke 2 x 45 minút

Cena: 10,50 eur / 45 min.

bottom of page