top of page

Naše jazykové kurzy angličtiny

otvorena ucebnica anglictiny
  • Chcete dynamicky rozvíjať svoje konverzačné schopnostť a hľadáte možnosti konverzácie v angličtine v Bratislave?

  • Potrebujete prekonať komunikačnú bariéru v používaní angličtiny?

  • Hľadáte zrozumiteľný, prívetivý a praktický prístup k anglickému jazyku?

  • Potrebujete intenzívnu prípravu na konkrétnu skúšku z angličtiny, projekt, prezentáciu, pohovor, rokovanie či maturitu?

  • Vyžadujete anglický jazyk so špecifickým odborným zameraním či biznis angličtinu?

  • Dávate prednosť individuálnemu, súkromnému doučovaniu angličtiny lektorom alebo máte radi spoločnosť a dávate prednosť skupinovej výuke angličtiny?

  • Potrebujete v Bratislave navštevovať intenzívny kurz angličtiny, aby ste v angličtine napredovali skutočne rýchlo?

  • Potrebujete zabezpečiť kurzy odbornej angličtiny pre viacej zamestnancov vašej firmy?

  • Nie ste z Bratislavy, a preto potrebujete online kurz angličtiny cez Skype?

Ak máte nejakú z týchto potrieb, práve pre vás sú určené naše jazykové kurzy angličtiny, ktoré ponúkame v Bratislave - Devínskej Novej Vsi. Vyberte si niektorý z našich kurzov angličtiny alebo ak máte špeciálne požiadavky na výuku angličtiny, radi vám vyjdeme v ústrety.

Navštívte nás, ak chcete efektívne investovať svoju energiu a čas, znásobiť hodnotu svojich schopností alebo zlepšiť svoju pozíciu na pracovnom trhu. Ponúkame vám kreatívny pohľad na štúdium anglického jazyka a ukážeme vám, že cudzí jazyk možno nielen memorovať, ale aj objavovať. Zoznámime Vás so škálou inovatívnych materiálov a študijných techník, ktoré vám pomôžu dosiahnuť v angličtine rýchlejšie napredovanie, vyššiu flexibilitu v prejave a skoršiu jazykovú nezávislosť. Naučíme Vás využívať skryté možnosti počítača, mobilného telefónu alebo DVD s Vaším obľúbeným filmom. Pomôžeme vám nájsť si čas pre štúdium aj v každodennom nabitom programe. Ukážeme Vám ako organicky začleniť angličtinu do vášho bežného života. Odporučíme Vám vhodný jazykový program na základe nazáväznej úvodnej konzultácie, ktorú poskytujeme zdarma. A okrem toho Vám, počas našich klubových večerov, ponúkame strávenie príjemných chvíľ s angličtinou v netradične koncipovanom študijnom prostredí s občerstvením, pri poháriku a horúcich kachliach. 

 

Spoločným cieľom našich programov je pomôcť vám dosiahnuť sebadôveru, komfort a vnútornú pohodu pri komunkácii v angličtine. Umožníme Vám vyťažiť maximum z Vašich schopností, aby ste sa stali plnohodnotnými členmi medzinárodnej komunity na pracovisku ako aj v súkromnom živote.

 

Tešíme sa na stretnutie s Vami.

bottom of page